Wickeda

the official forum of bulgarian ska, punk and reggae band Wickeda

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log in  

Share | 

natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
ironlionz
Admin

PostSubject: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Mon Jun 23, 2008 8:22 am

Уикеда, Crowfish и A-Moral потеглят на общо турне на 16-ти октомври, като то ще мине през десет български града. Вече са ясни и повечето клубове, които ще приютят трите групи, а пълния списък на датите може да видиш по-долу:

* 16 октомври - Враца
* 17 октомври - клуб "Маската", София
* 18 октомври - клуб "Puzzle", Пловдив
* 19 октомври - клуб "KDK", Хасково
* 20 октомври - клуб "Jam", Стара Загора
* 21 октомври - клуб "Кафе театър", Севлиево
* 22 октомври - клуб "Melon", Велико Търново
* 23 октомври - Шумен
* 24 октомври - клуб "Retro", Каварна
* 25 октомври - клуб "Зона 51", Варна
Back to top Go down
View user profile http://wickeda.forumotion.com
crazydiamondDES

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Wed Jul 16, 2008 11:36 am

оооо маскатаа с crowfiiiish тва няма да о изпусна ^^
Back to top Go down
View user profile
Guarana

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Wed Aug 13, 2008 5:14 am

И аз бих казала същото - ООООО в Пъзела на 18-ти - там сме! С много бири - ако вече е студено - с дручко drunken
Back to top Go down
View user profile
milkoff

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Thu Oct 09, 2008 12:32 pm

Towa naistina li e? Za Shumen nqma zadadeno mqsto?
Back to top Go down
View user profile
nina

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Thu Oct 09, 2008 4:41 pm

И за Плевен, и за Плевен... Suspect Нищо, поне Маската не мисля да пропускам bom
Back to top Go down
View user profile http://myspace.com/ninasafina
lazar

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sat Oct 11, 2008 1:35 am

za shumen v momenta mai se opitvame da uredim neshto,problema e che kluba v koito predi imashe kontserti tam sa go zatvorili i ne moje da se nameri miasto za svirene.taka che neshto ako stane to shte bude obiaveno v sledvashtite niakolko dni...a kolkoto do pleven,mai tozi put niama da ima kontsert tam.

v poslednia moment se dobavi svirene v loveche na 15ti obache,obache to niama da e s crowfish a s edna nemska grupa,marakesh orchestra

a btw,ima niakuv bug s login-a,ne mojah da vliaza kato ironlionz,na niakoi da mu se e slucilo tova v poslednite dni?
Back to top Go down
View user profile
nina

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sat Oct 11, 2008 3:22 am

Ами поне на мен, за щастие-не ми се е случвало....
Back to top Go down
Guarana

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sat Oct 11, 2008 3:54 am

I pri men zasega e nqmalo problemi. Chakame vi v Puzela v PLovdiv!!! bom drunken
Back to top Go down
View user profile
skaskaskaseskase

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sat Oct 11, 2008 8:55 am

puzelat e mqstoto.ot kakto e obqveno turneto gi chakam dea(i agitiram hora da idvat hqhq),ot mai ne sa imali koncert v pld :/
Back to top Go down
View user profile
skaskaskaseskase

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sat Oct 11, 2008 9:23 am

btw a-moral(ne sum gi slushal) nqma da uchastvat ako ne se luja,no zaaaaashtooooo crowfish :/ ne mojeshe li nqkva ska-grupa? :] ne che davam predlojenie za sss (wazntme)
Back to top Go down
View user profile
nina

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sat Oct 11, 2008 11:08 am

Е... те Crowfish са си пичове... Мен поне много си ме радват... Не колкото Уикеда, ама пак не са за изхвърляне...
Back to top Go down
lazar

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sun Oct 12, 2008 1:39 am

ot mai moje da ne sa idvali v plovdiv no za smetka na tova v subota shte e strashno Wink
Back to top Go down
View user profile
nina

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sun Oct 12, 2008 6:03 am

И на мен ми се идва... защо ходя на гадна работаааааа
Back to top Go down
skaskaskaseskase

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sun Oct 12, 2008 9:21 am

lazare,ako si s onaq brada ot snimkite vuv facebook i te poznaq sti se obadq subotata :]
Back to top Go down
View user profile
ironlionz
Admin

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   Sun Oct 12, 2008 9:44 am

da,az sum ...oshte ne sum 100% siguren za plovdiv no ako sum tam obadi mi se da pieme po bira
Back to top Go down
View user profile http://wickeda.forumotion.com
Sponsored content

PostSubject: Re: natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral   

Back to top Go down

natsionalno turne prez oktomvri s Crowfish i A-moral
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Andy McCarroll and Moral Support